top of page

לקוחות

קודם כל תודה

ועכשיו הסברים.

- על פריסת תשלומים חדשה והגיונית.

- על חסכון כספי חודשי משמעותי

- על המלחמה על הריביות כדי שאנחנו נקבל את הטוב ביותר ולא הבנק.

- על שירות עם חיוך, גם אחרי ששילמנו.

תודה רבה.

עדי וערן כץ

אני ובעלי רכשנו דירה , לא היה לנו ניסיון קודם בלקיחת משכנתא. החלטנו לפנות לייעוץ. הגענו למרי המדהימה דרך המלצה חמה שקבלנו, נפגשנו איתה לפגישת יעוץ ובה החלטנו לשכור את שירותיה התהליך. מרי מקצועית, אכפתית עם המון רצון חריצות ומוטיבציה להתאים את התכנית משכנתא שמתאימה ללקוחות שלה . הרגשנו שיש על מי לסמוך ובעיקר שיש מישהי מקצועית שמלווה אותנו בתהליך ותחום שלא מוכרים לנו .התהליך התקצר והתכנית שקבלנו נוחה ובתנאים טובים .בגלל ההיכרות של הבנקים עם מרי, ידע והניסיון שיש לה היא ידעה מה לבקש ולא שהבנק יציע תוכנית שנוחה לו .מומלץ בחום...

ורד ואביב אלמן

זה לא סוד שלאנשים אין את היכולת להתמודד מול בנקים ולהשיג את הטוב ביותר עבורם,ביורוקרטיה, מיקוח, טופסולוגיה "ושאר ירקות" זה לא בשבילי, לכן פניתי למרי.זה התחיל לפני שנה במיחזור משכנתא שארך פחות מחודש , שאילולא מרי, לא הייתי חוסך 250 שח בחודש ומקצר את משך זמן המשכנתא ב 5 שנים.את החשבון הכללי תעשו לבד מדובר בהמון כסף.היום לאחר שנה מכרתי את הנכס וקניתי נכס חדש מקבלן כמובן ללא היסוס בליווי של מרי ,לאחשבתי לעבור את התהליך לבד, בזכות הידע , השירות, המקצועיות והאיכפתיות שלה, קבלתי את התנאים הכי כדאיים יחד עם מסלול המשכנתא שהתאים לי והכי חשוב ללא כאבי ראש.ולחצים מיותרים. כל כך פשוט וחכם היום לקחת משכנתא עם הטובה ביותר.

מאיר מטבריה

שכרנו את שירותיה של מרי לטובת ייעוץ משכנתא על דירה ראשונה שרכשנו, הגענו תמימים וחסרי כל ידע בתחום, ובעזרתה של מרי הכניסה לעולם המשכנתאות היתה הרבה יותר נעימה והרבה פחות מפחידה מששיערנו.הרגשנו בטוחים לקחת את עצותיה המקצועיות, ובעזרתה גם צימצמנו את הממשק עם הבנקים והגופים המטפלים למינימום וגם קיבלנו תנאי משכנתא שלא דומים למה שהיינו משיגים בכוחות עצמנו.בקיצר ממליצים בחום...

מיטל וגלבוע

ברצוני להודות לך מרי על הטיפול המסור.בכל תהליך רכישת הדירה, הרגע שהכי חששנו ממנו היה לקיחת המשכנתא. הבנק היה בעיניינו מאיים, מפחיד ונוקשה, והתהליך כמסורבל ובלתי אפשרי. ובכלל, בנק תמיד מצטייר כמישהו שהוא נגדך.

חברה טובה המליצה לנו לעשות את התהליך דרך מרי. והבטיחה שאנחנו נגיע פעם אחת אליה לפגישה, ופעם אחת לבנק ו-זהו!שאר הדברים מרי דואגת ומלווה אותנו דרך מיילים והודעות.

וכך היה.

כבר שהגענו מפוחדות וחוששות לפגישה איתה, מרי הייתה עם פנים מחוייכות ומרגיעות.היא הסבירה לנו שהיא מייצגת אותנו מול הבנקים, היא עושה את המו"מ, היא מוסילה עלויות, והיא דואגת להכל.כמובן שלא הבנו כלום בנושא משכנתאות, אבל ההסברים היו ברורים, מלווים בדפי הסבר, לאט ובסבלנות עברנו על הדברים ויצאנו לדרך בתחושה שאנחנו לא לבד.

היא הצליחה להשיג לנו ריביות נמוכות מאוד, ועברה מס' בנקים עד שהצליחה למצוא בנק שהתאים לתמהיל שרצינו בריביות הכי נמוכות.היא דאגה לעדכן אותנו במו"מ מול הבנקים ולייעץ לנו בצורה מקצועית ועניינית היכן לסגור.

הדיבורים בישיבה הראשונה לא היו רק העמדת פנים שיווקית.

מרי הייתה מאוד זמינה, זריזה ועניינית, ענתה תמיד, עידכנה, שאלה ותמיד עם סבלנות מלאה.

כמו כולם, היינו צריכות להספיק תוך 10 ימים לארגן את כל האישורים, אבל אצלינו התאריך היה סוף השנה, שזו תקופה לחוצה אצל כל הנוגעים בדבר, ולמרות שפקידי הטאבו יצאו שבוע לאחר מכן להשתלמות ובטאבו היה באלגן גמור, ולמרות שהצד של המוכר לא היה הכי זריז....

הספקנו לעמוד בזמן בדרישות הבנק!

אין ספק שזה לא היה קורה בחיים בלי מרי!

חצי מהדברים שהיינו צריכות היא סגרה לנו כבר במועד לקיחת המשכנתא, וכל יום עמדה לצידנו ועזרה לנו לתקתק את כל האישורים הנחוצים.

לא בטוח שאם מישהו אחר היינו מצליחים....

מרי דאגה ללוות אותנו גם בפינישים מול העורכי דין ולא השאירה אותנו לבד בשום שלב.

המון תודה על כל התהליך. הוא היה מעל למצופה, נעים, זריז ומקצועי.המון תודה על הכל!אין ספק שנמליץ גם לחברינו על השירות המעולה שקיבלנו.

נתראה בדירה הבאה :)

 

יעל צלניק וליאת סנדק
bottom of page